.

O NÁS 20. sezóna

20.SEZÓNA TÁBORŮ A AKCÍ PRO DĚTI   

ARA-AGENTURA s.r.o., která se zabývá organizací volného času dětí a mládeže  je od ledna 2007 nástupnickou organizací Agentury ARA, která byla založena Alešem Resslerem na jaře roku 1998. Od té doby se táborů a  akcí, pořádaných touto agenturou, zúčastnilo více než 20 000 dětí.

Letní a podzimní tábory, školní výlety, školy v přírodě a další  skupinové pobyty pro děti i dospělé pořádáme v REKREAČNÍM ZAŘÍZENÍ ARA v Malé Skále. 

Tábory v tuzemsku a zahraničí pořádá od roku 2015 ARA TÁBORY s.r.o.

Doufáme, že budete s nabídkou našich akcí a s našimi službami, Vy a hlavně Vaše děti, které poznají spousty nových míst a kamarádů, spokojeni.

Příjemný výběr Vám přejí                  Aleš a Iveta Resslerovi

 Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

TÁBORY PRO DĚTI

 V RZ ARA pořádáme letní a podzimní tábory pro děti

 NABÍDKA TÁBORŮ                                                   PŘIHLÁŠKA TÁBORY ARA

  Vybavení RZ ARA: v areálu je Vám k dispozici: WiFi připojení k internetu, parkování zdarma, kryté sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy), lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, varná konvice a nádobí. Volně přístupné je hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a ohniště. V jídelně je k dispozici televize. Na místě je možno zapůjčit OB mapu + buzoly a lampiony, různé sportovní pomůcky (míče, Kin-ball, frisbee atd.) vzduchovky s terči a diabolkami, gps přístroje  a stolní hry za mírný poplatek. Dále máte možnost zakoupení různých cukrovinek,chlazených i teplých nápojů (káva,alko,nealko…), pohledů, suvenýrů apod.

INFO:  ARAFÓNY:  604 255 699, 603 54 72 72    ARAMAIL:    iveta@ara-agentura.cz