.

OHLASY A REFERENCE

Svoje zkušenosti  a postřehy  nám můžete sdělit na e-mail – iveta@ara-agentura.cz, nebo je můžete psát na FB –   ZDE.  Děkujeme

29.8.2023

Dobrý den,

Předně, obrovský dík za všechno, co pro ty caparty děláte, jste neuvěřitelní!!!! Budu se moc těšit na jakékoliv pokračování :)

Mějte se krásně 

Luboš Melichar

20.8.2023

Dobrý den paní Resslerová,

chtěla bych Vám moc poděkovat (i když opožděně :)), za zajištění bezlepkového stravování pro Michala, moc si toho vážím a jsem Vám vděčná. Byla to pro mě úleva a odpočinek.Michalovi se tam moc líbilo.

MOC DĚKUJI. Mějte se hezky 

Martina Karásková

13.8.2023

Dobrý večer…jenom jsem Vám chtěla moc poděkovat, vlastně všem,co byli na táboře…Julince se moc libilo a příští rok se těší zase…takže veliké DIKY a užívejte zbytek léta!!! S pozdravem L.Šťastna

14.8.2022

Dobrý den,

moc děkujeme za skvělý tábor. Jáchym se k vám celý rok těší a pak přijede nadšeny. Náhodou jsem ho v půlce tábora potkala v lese při nějaké hře a byl spokojený, rozhodně nechtěl domů:) Je to až neuvěřitelné jak děti zaujmete, zabavíte a nepotřebují mobily a ještě jsou k tomu fakt šťastné. Tak moc děkuju a přeji ať se Vám vše daří jako tábory. Markéta Dočkalová

3.8.2022

Vážená paní Resslerová, 

 

chtěla bych Vám a celému kolektivu MAGAGASKARU ještě jednou poděkovat za vše, co pro děti děláte.

Našemu Tomášovi se na táboře velmi líbilo a už se těší na další. 

Budeme rádi, když na nás budete myslet, až budete organizovat příští rok….

Vám přeji hodně zdaru, úspěchu a elánu.

Je fajn, že se stále najdou lidi, které něco dělají pro děti.

S Tomem za celou naší rodinu přejeme hezké prázdniny, užívejte sluníčka.

 

Monika Kubíková

3.8.2022

Dobrý den Ivetko (takto Vás častuje náš Jurášek)

     mnohokrát jsem Vám VŠEM – i Alešovi, Ádě a Terce, chtěla poděkovat! 

     Včera se nám vrátili kluci – Jurášek a Matýsek domů. Měla jsem  velké obavy, protože Jurášek je celkem asociál a Matýsek se špatně odlučuje. Oba dva se vrátili velmi spokojení a nadšení a za to vám patří velké díky :)

     Teď píši jen za Juráška,( protože Matýsek jel na další dovolenou a my pokračovali směrem domů, proto nemám ještě podrobnější info). Byla jsem nadšená, že byl i on nadšený! Nejen že se mu moc líbilo, ale dokonce si našel i nové kamarády a již plánuje příští rok i se svým bráškou a ostatníma. Chodíme od mala k psycholožce a není to jednoduché. Vím, že dozrává, a že se vše lepší věkem, ale i tak vím, že bez vašeho týmu by to nezvládl. Slyším jen samou chválu na vás, Aleše (jak krásně hraje atd.) a že holky byly moc hodné!!! Díky, díky, díky a věřte, že i když je to velice náročné, tak to má cenu!!!

    Prosím, nepřestávejte v tom, co děláte! Vyřiďte mé poděkování ostatním i s přáním pohodových dalších dnů!

    Přeji jen to dobré a budeme se těšit na příští rok!

S pozdravem Soňa Kýšková

2.8.2022

Dobrý den,
reklamujeme pobyt našeho syna.
16.7. jsme k vám přivezli čisté, natěšené dítě a tašku čistého oblečení (rozpočítáno na každý den + rezerva).
30.7. jste nám vrátili sice nadšené, ale špinavé, počmárané dítě a tašku, kde byla pouze půlka špinavého oblečení a půlka čistého, tudíž nenošeného.
Co s tím hodláte dělat? 😉

A teď vážně.
Milá Iveto a všichni ostatní 🙂,
Moc vám všem děkujeme za to co děláte a hlavně jak to děláte.
Syn opět nadšený, plný zážitků. Už při odjezdu se domlouval s kamarády na příští rok.
Prostě kdo jednou jede na Aru, tak musí znovu a znovu😁.
Mějte se hezky a ještě jednou velký dík za syna Jonáše. 😊
S pozdravem Jana Dufková.

2.8.2022

Dobré odpoledne Ivet,

mooc děkujeme za super tábor, obě dítka si ho luxusně užila, Naty se nám ještě pořádně nevrátila a stále je pomyslně na táboře :-DD…Už prý jen 50 týdnů do dalšího tábora:-)). 

Moc děkuji a přeji prima dny.

Mirka Pokorná

 

Mirka Pokorná31.7.2022

Dobrý den, opět děkujeme za pobyt na táboře. Od prvního roku , kdy se Eliška vrátila s vysoko nastavenou laťkou, jsem si říkala, že není možné, aby se to pořád opakovalo, že jednou přijede určitě zklamaná. Ale nepřijela. Pokaždé je spokojená a nadšená a spíš roní slzy, že už musí domů.

Tak Vám přejeme spoustu dalších nadšených dětí a pokud možno žádné úrazy.

S pozdravem Šárka a Eliška

20.7.2022

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat! Mrňous přijel nadšený a už chodí, že chce ještě na tábor. Za nás máte velikou jedničku, jsme opravdu vděční.
Hezký den
Petra P., Anetka a Ráď

20.10.2021

Chtěla bych Vám opět poděkovat za skvěle vedený  tábor – loni Martin s Rózou synovi Martinovi skvěle vrátili táborového ducha po předešlé špatné zkušenosti u konkurence, letos se Míša se Šárkou skvěle postarali nejen o něj, ale i o jeho mladší sestřičku Aničku, která se tábora zúčastnila ještě jako předškolák. Oba si to moc užili, přijeli nadšení a plní zážitků, příští rok znovu jedině s AROU :-)

Děkujeme, držíme palce do dalších let a příští rok zase nashledanou.

S pozdravem           Jana Caltová

24.8.2021

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za všechny podávané informace o průběhu tábora. 

První co děti hlásily, že příští rok chtějí jet opět na stejný tábor. A  tak doufám, že se opět sejdete na místě činu.

Po vyjmenování spousty drobných negativ :-) stejně nakonec převažují pozitivní zážitky a vzpomínky na to lepší a těší se zase zpátky. Trocha toho nepohodlí je potřeba, aby si vážili toho,co mají doma.

A sami říkali, že jim ani telefon nechyběl….i když u nás máme striktní a velmi omezený režim na jejich používání, takže si ani nemyslím, že by měli mít nějaké známky závislosti.

Přeji Vám krásný zbytek léta k nabrání dalších sil na další tábory.

Jana Lopatová

6.8.2021

Dobrý den, paní Resslerová.

chci Vám poděkovat – kluci přijeli spokojení a nadšení a hlavně taky plní plánů na následující rok. Tobík po cestě domů brečel, bylo mu líto, že už to končí.Všichni tři by si to bývali rádi protáhli a diskutovali, že 14dní je prostě málo 😉 

První dny po příjezdu se u nás nemluvilo o ničem jiném než o táboře a i teď jsou hovory o něm pořád na prvním místě. 

Oceňuju, jakým způsobem tábory vedete a vím, že za tím je spousta vaší práce a energie, která není na první pohled nikde vidět. Děkuju Vám za to, jak to děláte.

Hezký den     Mirka Kostková

3.8.2021

Milí Aráci,
včera se vrátil syn Jonáš z tábora. Nadšený, spokojený, plný dojmů. Byl už podruhé. Pouze nás mrzí to,že jsme se loni zalekli covidu a tábor zrušili.
Už plánuje, jak příští rok opět vyrazí k vám, na žádný jiný tábor nechce.
Moc děkujeme a přejeme, at´ jste stále tak skvělí.
S pozdravem Jana Dufková

3.8.2021

Dobrý den, paní Resslerová,

rádi bychom Vám a všem, kteří měli zásluhy na právě proběhlém táboře „Superhrdinové“, velice poděkovali za úžasnou organizaci, veškerou energii, úsilí a skvěle nabitý program pro děti, perfektní informovanost pro rodiče a hromadu fotek, které nás po celý průběh provázely.
Dceru jsme si přivezli opět maximálně spokojenou, nadšenou a první slova po nástupu do auta byla, že příští rok jede zas :-)

Krásný, pohodový a bezproblémový zbytek léta přejí

manželé Foltinovi s dcerou Veronikou

29.7.2021

Dobrý den. 

Chtěla bych Vám moc děkovat za Vaše emaily. Jsou psané s láskou a velkým srdcem. Jste úžasní a skvělí úplně všichni. Moc vám všem děkuji za vaši trpělivost a starost. Budeme se těšit zase příští rok  :-)snad nám ty velký kluky ještě vezmete:-)Ať se vám daří pořád tak bezvadně a máte pořád takové úžasné nápady :-)

S pozdravem Suchá 

29.7.2021

Dobrý den paní Resslerová

především chci poděkovat za úžasné zprávy z tábora, za nádherný program , který jste pro děti připravili a za záplavu fotek, ze kterých je patrné, jak se děti baví.

Všichni vedoucí a instruktoři mají náš velký obdiv a srdečné DÍKY..

Přejem krásný zbytek táborových dnů    

Olga a Roman Mikšíkovi

18.7.2021

Dobrý den Iveto,

moc Vám děkuji za e-maily a fotečky  je fajn vědět jak se Vám na táboře daří.Mějte se krásně ať se Vám daří.

Monika Prokopová

17.7.2021

Děkujeme za krásné zprávy během celého pobytu,za velkou spoustu fotek…zase to uteklo rychleji než by mělo a tábor se chýlí ke konci a pro nás bohužel asi už i celkove poslední tábor pro kluky, tak vám moc děkuji za vše,za 4 turnusy,které se kluci vždy skvěle užili…ještě jednou moc děkuji za vše,Zalabakova Petra ❤️

17.7.2021

Dobrý den Ivetko, děkuji moc za zprávy, které jste nám doteď posílala. Chtěla bych vám za vše moc poděkovat. 

Novotní

2.9.2020

Dobrý den paní Iveto,

chtěla bych poděkovat vám za zasílání informací a ostatním kouzelníkům, kteří se starají o naše malé kouzelnické rošťáky, za péči během celého týdne i dostupnost fotografií i videí. Vím, že to obnáší hodně práce a spoustu času, ale je skvělé mít možnost vidět kouzelné táborové dění.  Myslím, že to ocení mnoho rodičů, takže moc moc děkujeme.

Všem organizátorům přejeme hezký zbytek prázdnin a hodně úspěchů v další činnosti.

S pozdravem   Eva Vondráčková a Radim Konečný

27.7.2020

Dobrý den Iveto,

moc děkuji tobě a celému týmu lidiček za skvělou organizaci tábora a průběžnou informovanost o našich dětech. Fotoalba jsou úžasná !!!

Musím pochválit i to, jak máte promyšlený program s dětmi, nemají čas se nudit :-) Zažijí nová dobrodružství a zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Doma se už všichni těšíme na jejich vyprávění.

Ještě jednou velké díky!

 S pozdravem Líba Krejčíková

27.7.2020

Dobrý den, paní Resslerová, 

dovolte nám touto cestou poděkovat Vám za bezvadně připravený a zorganizovaný příměstský tábor ve Vratislavicích. Ačkoliv jsme letos, kvůli nastalé „Covid“ situaci, změnili pobytový tábor na ten proběhlý příměstský, dcerka rozhodně nelituje, byla maximálně spokojená a nadšená. Užila si zcela naplněný program včetně raftů na Jizeře. Děkujeme též za informace pro nás, rodiče, včetně fotek z celého průběhu tábora. Na Vašich táborech (jak pobytových, tak příměstských) běží vše na velkou jedničku s hvězdičkou, a my víme, že je u Vás o naše děti bezvadně postaráno :-)

Děkujeme Vám, především za to, že jste vydrželi, a přes veškerá letošní úskalí jste tábory rozběhli a pořádáte je opět s nadšením pro všechny.

Přejeme Vám krásný zbytek léta, a držíme pěsti, ať se Vám i nadále daří pořádat tábory a akce pro děti :-)

S pozdravem Lenka a Radek Foltinovi, s dcerkou Veronikou, která už mluví o pobytovém táboře příští rok :-) Tak se budeme opět těšit

24.7.2020

Děkujeme za zprávy během celého tábora a též za velké množství krásných fotek.Jste úžasní lidé a jsem ráda, že Matěj jezdí právě k vám na tábor.Hrozně si to užívá a vždy se těší na další rok/bohužel už poslední/.  Přeji krásnou druhou polovinou prázdnin a hodně úspěchů s dětmi. Fialová Magda

23.7.2020

Dobrý večer!
Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za uskutečnění tábora pro děti. A to i přesto , že se do poslední chvíle nevědělo, zda a za jakých podmínek tábor proběhne. Určitě to pro vás nebylo lehké.
Naše dcera Kája Dokulilová se zúčastnila letos poprvé a ještě dnes, skoro 14 dní po příjezdu domů, vypráví a vypráví. Odnesla si spoustu nezapomenutelných zážitků i nových zkušeností. Je více samostatná (někdy až moooooc).
Děkujeme vám všem za to, co pro děti děláte……..i jakým způsobem.
Díky!
S pozdravem spokojení rodiče
Šárka a Jiří Dokulilovi

10.7.2020

Dobrý večer,

jsem strašně ráda, že poprvé čtu samé pozitivní dopisy, plné zážitků ,a opravdu ani jedna negat.věta v dopisech nebyla  od dětí)).

Minulý rok, co byli na jiném táboře— v dopisech samá hrůza,a že už příští rok rozhodně nepojedou.No a od Vás z tábora budou odjíždět (teda hlavně Kája),která napsala, že už se těší příští rok zase na tábor..

Chtěla jsem Vám moc poděkovat, že se jim na táboře moc líbilo, a budou mít nezapomenutelné vzpomínky. Také se příští rok na Váš tábor budou zase rádi vracet.

Já sama se moc těším na jejich vyprávění…

A ještě poslední  věc, co mě  od začátku strašně mile překvapila, byla možnost volby s kým chtějí být v chatce, v oddíle, email – zasílání pošty…….a možnost telef. komunikace pokud je třeba něco vyřešit, dovysvětlit…Myslím, že tohle je pro děti a nás rodiče úplně nejvíc.)))…,aby se dětem pobyt na táboře hned od začátku zpříjemnil.

Hezký večer a ještě jednou moc děkujeme K.Lhotáková(dcera-Karolína Janečková,syn-Martin Lhoták)

26.8.2019

Dobrý den paní Resslerová,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za naši dceru Leonku. Přijela naprosto nadšená a večer brečela, že se jí moc stýská po dětech a vedoucích.

Byl to prý nejlepší tábor co zažila. I mezi všemi akcemi a že jich neabsolvovala málo.

Ještě jednou díky a příští rok ji tam máte zase.

S pozdravem Martina Košková

25.8.2019

Dobrý den, paní Resslerová.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za tábor, ze kterého jsme si právě přivezli syna Martina. Byl na táboře poprvé, takže jsme čekali, s čím ho budeme vyzvedávat, zda s úsměvem nebo pláčem. Byl to úsměv od ucha k uchu a celou cestu domů nám nadšeně vyprávěl o svých zážitcích. O cestování, o zachraňování princezny, o raftech, o celotáborovkách…. Myslím, že táborové semínko je zaseto :-)

Také bych Vám chtěla poděkovat za zprávy a obrazový materiál, který jste nám průběžně posílala. Je to příjemný způsob, jak uklidnit rodiče a omezit tak jejich případné „vyrušování“ chodu tábora. Byli jsme v obraze a díky tomu klidní.

Děkuji a přeji Vám hezký víkend (i když asi plný balení a uklízení po skončení tábora).
S pozdravem         Jana Caltová

17.8.2019  

Dobrý den 

Děkujeme za super týden, děti byly na táboře poprvé a byly nadšený 😀 spokojený že zážitků a taky hned hlásily, že bylo jídlo hrozně moc dobré 😀 příští rok chtějí jet znovu.

Přejeme krásný zbytek prázdnin  Pěničkovi

9.8.2019

Milá paní Iveto.Musím Vám moc poděkovat,za tento úžasný tábor.Jste skvělý lidičky a to,co našim dětem dáváte je tak prosté a přitom v dnešní době tak dokonalé a nenahraditelné,že vám všem musím složit poklonu.Terinka už je u vás po několikáté a věřte,že o jiném táboře nechce ani slyšet.Byla sice na začátku července na týden na táboře v Krkonoších a líbilo se,ale od vás jezdí tak nadšená,že to hřeje u srdce.Hlavně Vám chci poděkovat za emaily,které nám píšete,protože mám pocit,že jsem pořád s Térou a nejsou pro mě ty dva týdny tak dlouhé.Takže ještě jednou díky a příště na shledanou…Bohuna Fousková,Tanvald.

28.7.2019

Dobrý den,dnes se nám domů ze školy čar a kouzel vrátila naprosto spokojená a nadšená kouzelnice Verča ze 4. oddílu.

Chtěli bychom vám všem touto cestou moc poděkovat za naprosto skvělou organizaci letního tábora nejen pro děti samotné (zábavný, naučný a velmi pestrý program, dobré jídlo), ale i rodiče (perfektní e-mailové zprávičky o všem dění na táboře, a velká spousta foteček, kterých nikdy není dost, a je úžasné sledovat maximální spokojenost všech účastníků).

Smekáme, jak vše báječně zvládáte.

Užijte si krásný a pohodový zbytek léta a za rok se budeme opět těšit 🙂

S pozdravem Foltinovi

26.7.2019

Moji milí v Bradavicích,
pobyt našeho kouzelníka pomalu končí a za pár hodin si ho vyzvedneme.
Už se na něj moc těšíme a již nyní víme,že se mu pobyt jako vždy moc líbil.
Dovolte mi touto cestou celému kolektivu moc moc poděkovat za vaši práci s dětmi.
*Jste prostě kouzelní*
Přejeme vám kouzelné léto.
Iva a Milan
rodiče Jakuba Kořínka

16.7.2019

Dobrý den Iveto,

chtěli bychom vám všem, kteří se podíleli na přípravě a chodu letošního prvního turnusu tábora z Bradavic moc poděkovat.Dětem se u vás opět líbilo, celou cestu domů nezavřely pusu a doma pokračovaly. Famfrpál=nejlepší hra tábora ;-).

Přejeme do dalších týdnů jen to nejlepší, ať se vydaří i ostatní turnusy stejně dobře, hodně síly a trpělivosti.

Ještě jednou děkujeme i za vstřícnost ohledně bezlepkové stravy :-)

Krásné léto a až pojedete, tak krásnou dovolenou :-)

Míša Doudová & Petr Nevyhoštěný

15.7.2019

Dobrý den,

v minulých dvou týdnech byl náš syn Ondra Doležal  žákem Bradavické školy čar a kouzel v Malé Skále. Na táboře pořádaný vaší agenturou byl poprvé. Nebyl to jeho první tábor ,ale dle jeho dojmů a vyprávění byl určitě nej.

Rádi bychom poděkovali Vám za zasílané zprávy o tom, co děti dělají a také za krásné fotky, ze krerých je vidět, že děti jsou opravdu spokojené. Dále patří velký dík všem vedoucím, které s dětmi pracovali, je vidět ,že si celotáborou hru jistě dlouho a pečlivě připravovali a samozřejmě Vám za bezvadnou komunikaci a organizaci celého tábora.

Zatím dle dojmů Ondry to vypadá, že by se rád zůčastnil tábora i příští prázniny.

Ještě jednou velký dík všem.

Doležalovi, Lázně Bohdaneč

15.7.2019

Dobrý den, Iveto,

Chtěla jsem vám poděkovat za naprosto vynikající péči, kterou jste dala naší dceři Elle, když jela v 1.třídě na svůj úplně první tábor – k vám a rovnou na 14 dní. Ella společnost dětí miluje a vyhledává, ale nebyli jsme si jisti, jak zvládne 14denní odloučení od rodičů. Navíc jela sama, bez jakýchkoliv kamarádek či sourozenců.

Tenkrát i teď, s odstupem času (tábor absolvovala vloni – 2018 – a až doteď mi trvalo, než jsem si udělala čas na napsání řádků, které měly být odeslány už v době tábora, omlouvám se) hodnotíme váš přístup jako excelentní. Je téměř „šokující“, že jste si při tom počtu dětí VŽDYCKY našla čas na Ellu, pokud vás potřebovala – když jí bylo smutno, něčemu nerozuměla, něco potřebovala….. I v takové veliké skupině dětí jste „měla čas“ a sílu na individuální přístup, jak k Elle, tak i k nám. To se často nevidí.

Patří vám velká poklona a poděkování. Pro lidi, jako jste vy a váš manžel, je práce s dětmi posláním. Prosím, vydržte u toho, protože je to vzácné.

Rozhodně vás budu doporučovat každému, kdo bude poslouchat J

Moc vás zdraví      Markéta Žvirska

15.7.2019

Dobrý den, paní Resslerová,
rádi bychom Vám jen alespoň touto cestou poděkovali za naše kluky. Z tábora přijeli nadšení a už se těší na příští rok. Mladšímu Pepíčkovi (4.oddíl) se sice stýskalo (byl poprvé takhle dlouho pryč z domova), ale nakonec to zvládnul. Sám řekl, že příští rok zase pojede. Starší Honzík (7.oddíl) už byl u Vás potřetí, ale letos byl nejvíce nadšený. Prosím vyřiďte velké poděkování i všem ostatním – vedoucím, do kuchyně i všem ostatním, kteří se o děti starali. Hodně zdaru do dalších táborových dní.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Petra a Jan Zikešovi.

13.7.2019

Celému kolektivu ARA tábora

DÍKY Vám všem mnohokrát!!!! DÍKY za to, že jsme mohli být diky fotkám a mailům tak trochu mezi Vámi a i s našimi dětmi. Každý třetí večer jsme celá rodina sledovali krásné nové fotky a zprávy z tábora. Alespoň touto cestou přejeme celému Vašemu týmu, ať se Vám vše daří, ať jste všichni zdraví, fit a plní sil, ať máte spoustu nových nápadů a také zájemců,aby jste i nadále mohli dělat tuto práci a rozdávat radost nejen dětičkám na táborech. Je znát, že to děláte srdíčkem. JEN TAK DÁL!!! Jste fajn!!! Zdraví Vás Novákovi a Hlaváčkovi z Lázní Bohdaneč okr.Pardubice

14.8.2018

Dobrý den paní Resslerová,

chtěla bych Vám jménem Vítka a Filípka poděkovat za parádní tábor. Kluci přijeli z tábora nadšení a plní hezkých zážitků. Moc si pochvalovali program, soutěže, hry a veškeré dění, které jste pro ně měli připravené. Velké díky i do táborové kuchyně a prostě Vám všem, kteří jste se na organizaci podíleli a dětem krásně zpříjemnili prázdniny. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkujeme.

Jana Procházková s rodinou

12.8.2018

Dobrý den milí Resslerovi,
moc vám chceme poděkovat za Natíkovu první zkušenost z tábora.
Ačkoliv odjezd byl náročný, vrátilo se nám spokojené a i o něco pokornější dítko…Navíc by jel hned zas – my už ho letos nedáme…, ale příští rok ho určitě bez obav vyšleme.
Jídlo prý bylo výborné, děcka, i dospěláci fajn a spousta zábavy…., což dokazuje to, že neměl čas nám napsat, natož se omýt nebo převléknout :D Špína by se z něj dala oťukat kladívkem a větší část oblečení jsem skoro mohla vrátit zpátky do skříně :D.
Ještě bych vám chtěla poděkovat za fotky a informace, které jste posílala, alespoň trochu jsme měli ponětí, jak se dětem vede.
Opravdu děkujeme Vám moc, i všem zúčastněným a příští rok, zcela určitě

NA SHLEDANOU!!!              Zaplatílkovi

12.8.2018

Dobrý den pani Resslerová,
dnes se nam vrátila Markétka z Vašeho tábora a byla šťastna a velice se ji tábor líbil. Byl to její první tábor a proto mi velice záleželo na prvním dojmu. Já, jako malý takové štěstí neměl a hned po prvním taboře, kde jsme měli starší a dost nervozní vedoucí jsem ztratil chuť někam jezdit a proto to byl muj první a zároveň poslední tabor. U Vás je to ale jiné a jsem Vám za to opravdu vděčný. Organizace tábora spičková, komunikace s rodiči na jedničku, individualni přístup nevídaný a fotky v průběhu tábora jsou prostě bezkonkurenční. Jste skvělí a velice si Vás všech, co se podílíte na běhu tábora vážím. Takových jako jste vy je málo. Ještě jednou veliké dik a budeme se všichni těšit na příští rok.
Přeji krásne prázdniny, bezproblemový průběh dalších turnusů, hodně zdraví a štestí ve vaší další práci s dětmi.

S pozdravem Petr Solnař

30.7.2018

Dobrý večer,paní Resslerová.
Honza se vrátil z vašeho tábora Robinson nadšený! Vlastně jako každý rok. Uteklo to a letos to bylo již 9let,co s vámi jel,tenkrát ještě vyplašený prvňák,poprvé. Začátky nebyly jednoduché a vím,že i vy jste si s Honzíkem občas užili….
Ráda bych vám všem poděkovala za všechnu péči,nápady a úžasnou atmosféru.Váš tábor všem doporučuji. Tím,co pro děti děláte a jak to děláte jste opravdu vyjmeční!

Děkuji za vše a přeji krásný zbytek léta. Vitoušková

30.7.2018

Dobrý den Iveto,
rádi bychom Vám a všem, kteří se podíleli a měli zásluhy na úžasné plavbě robinsonovým ostrovem, velice poděkovali za vaše informační zprávičky, které jsme od vás obdrželi, a také za velkou spoustu foteček (a vůbec nevadí, že jich bylo tolik, měli jsme se aspoň čím kochat :-) ), ze kterých na nás dýchala skvělá táborová atmosféra. Úsměvy dětí a jejich rozzářená očka byly důkazem, jak jsou maximálně spokojeni a bezvadně se baví. Někdy jsme jim tu super zábavu záviděli :-) Dcerka s vámi byla prvně na pobytovém táboře (zatím vždy jen na příměstském), a i přes smutek z odloučení, přijela včera spokojená, nadšená, plná zážitků, a bez dlouhého rozmýšlení po příjezdu řekla, že chce příští rok jet znovu. To mluví za vše :-)
U vás je opravdu vidět, že vše co děláte, děláte s odhodláním, láskou k dětem, a hlavně s maximálním nasazením. A toho si my, rodiče, velmi vážíme.
Ještě jednou tedy děkujeme, a přejeme krásný a pohodový zbytek léta, a spoustu dalších spokojených táborníků :-D
manželé Foltinovi se spokojenou dcerou Veronikou (3. oddíl, Anedamkéti)

 

28.7.2018

Milá Iveto.Chtěla bych vám poděkovat za krásné informování během celého tábora.Samozřejmě i za fotky z kterých je zřejmé jací jste všichni úžasní lidé,kteří se dokáží věnovat našim dětem a vymýšlet jim báječné hry.Sama jsem jako dítě jezdila na tábory a dodnes na to ráda vzpomínám.Jsem ráda,že můj syn díky vám bude mít krásné vzpomínky.

Ještě jednou děkuji a přeji krásný zbytek tábora.

      Fialová Magda (maminka Matěje Langra)

27.7.2018

Dobrý večer Iveto,z fotek je vidět jak jsou děti spokojené a budou mít mnoho

krásných zážitků. I když se nám po Kubíkovi stýskalo,věděli jsme že si tábor,

jako každý rok, užije naplno. Dovolte mi tímto Vám a celému týmu moc poděkovat

za to co pro naše děti děláte. 

Přejeme vám hezký zbytek prázdnin a budeme se těšit na příští rok.

Iva a Milan Kořínkovi

27.7.2018

Iveta , Aleš, vedoucí a íčka z ARA tábora  

Móóc děkuji za info a fotky…vypadáte všichni na pohodu (někdy tak vysmátí a někdy tolik unavení) a děti – opravdu spokojeně …tak super….užijte si ten zbytek dní – počasí vám přeje, co si přát více (možná, aby se trochu zatáhlo)..opatrujte se …a pozdravujte tam všechnyyyy. ;)))

Simona (jedna maminka a vaše fanynka) ☼

24.7.2018

Dobrý den,
moc děkujeme za zprávy z tábora , jiné než od vás totiž nemáme :-)
Aleš a Kačka mají letos poprvé s sebou mobil,ale bohužel nebyl ještě čas ani na jednu SMSku :-) Tak se trochu bojím aby s náma chtěl jet kluk vůbec v sobotu domů :-)
Tábor je prostě super jako každý rok ! Díky moc že jste vydrželi i když věřím , že je to rok od roku těžší…
Mějte se tam co nejlíp at vám vydrží počasí – možná může být i o pár stupínků chladněji .-)
Díky za fotky -u některých nevím jestli se ještě směju , nebo už brečím :-)
Ještě jednou DÍKY !!! L.Č.

15.7.2018

Dobrý den, opět jste nezklamali! Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální organizaci, lidský přístup a celkovou úroveň tábora. Děti neumění lhát, proto vím, že to jejich nadšení je naprosto upřímné.  Budeme se těšit na příští rok.  

S přáním krásného zbytku léta, Cilichovi

28.11.2017

Vážení manželé Resslerovi,

ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za skvělé tábory, které pořádáte.  Sama jsem na podobných táborech odchovaná a jsem ráda, že syn Honza, který byl prvně v životě na pobytovém táboře právě u Vás, letos první termín v červenci, byl moc spokojený.Ráda bych ho   chtěla opět přihlásit na první termín (15 dní) v červenci 2018.

Michaela Martínková

5.9.2017

Dobrý den.

Chci Vám moc poděkovat za tábor, který u vás můj syn absolvoval poprvé. Byl to jeho druhý tábor, ale co do jeho i mé spokojenosti byl tento váš naprosto luxusní. Ať se týče zpráv od vás, spousty fotografií, z nichž bylo poznat, že děti se opravdu nenudí a mají spoustu zajímavých činností. Až po zprávu od zdravotníka. A především v neposlední řadě, obrovské nadšení mého syna. Z čeho osobně jsem nejvíce nadšená já, je povzbuzení Davida do hry na flétnu. Vybral si hrát na ni sám už v první třídě, a na konci druhé přemýšlel, že skončí. Nyní po absolvování tábora s nadšením hraje písně, které u vás obdržel a je vidět, že ho to znovu opravdu chytlo. Za to moc moc děkuji, protože si myslím, že nadání má. Tak ještě jednou děkuji a přeji vám do budoucna mnoho spokojených táborníků. S pozdravem velmi spokojená maminka Adamu (Bryndová)

8.8.2017

Dobrý den,velice bych chtěla poděkovat všem, co se podíleli na 2.turnusu tábora „Superhrdinové“. Syn Jonáš přijel nadšený a za rok dorazí na 100% zas :). 

                                Ještě jednou díky a  krásné slunné dny M.Hojaková

2.8.2017

Dobrý den paní Resslerová,
děkuji Vám za výbornou spolupráci. Je od vás milé a profesionální, že jste nás rodiče průběžně informovala o dění v táboře. I když Kamilka s sebou neměla mobil, přesto jsem věděla, že je určitě v pořádku. Na táboře se jí moc líbilo, má spoustu zážitků a na otázku jestli příští rok pojede znovu mi odpověděla že ANO.

Ještě jednou velké díky,   s pozdravem Libuše Krejčíková.

31.7.2017

Dobrý večer,chtěli jsme vám touto cestou všem poděkovat, za skvělé vedení tábora.Všichni jste tam byli suprový,synovi se tam moc líbilo.Velice bohatý program pro ty naše ratolesti,chápu,že to není vůbec jednoduchý .Také mu moc chutnalo,pochvala do kuchyně.Je vidět,že to děláte s láskou.Moc vám děkujeme , určitě tábor doporučíme a syn tam rád opět pojede.

Lopatovi

31.7.2017

Dobrý den,

Mockrát děkujeme za všechno. Kluci byli nadšení. Tábor se jim moc líbil a zahrnovali nás většinu cesty zážitky. Teď oba regulérně vytuhli. 😃😃 

Mějte se pěkně a ještě jednou díky.   S pozdravem  Radka Korcová

31.7.2017

Dobrý den,děkujeme za vyčerpávající informace a opět za skvělý tábor:-)

Zdravím, Alena Šilhavá

31.7.2017

Paní Resslerová, Daniela Čihulová z oddílu č. 7. a chatky č.1 se dnes vrátila domů z tábora, nadšená, plná zážitků a velmi spokojená. Děkujeme za Vaši starost a úžasnou péči. Na tábor se u nás pěje jen samá chvála a bezmasé jídlo bylo vynikající.

Ještě jednou díky, Špačkovi – Čihulovi a pozdrav od Danielky :-))

21.7.2017

Dobrý den paní Resslerová.

Má vnučka Eliška Nováková se vrátila 15.července z týdenního pobytu ve vašem táboře s krásnými zážitky.Chci Vám,všem vedoucím a celému kolektivu moc poděkovat za program,fotografie a maily s informacemi.

                                      S pozdravem Eva Nováková/Liberec/

18.7.2017

Dobrý den, paní Resslerová, chtěla jsem vám i vašemu týmu poděkovat za všechnu péči a starost na prvním běhu tábora. Kluci jsou plní zážitků a jsou moc spokojený.Ještě jednou díky a přeji mnoho dalších spokojených táborníků !

Jana Wallsteinová

17.7.2017

Dobrý den, moc Vám děkujeme za všechny informace o dění na táboře a spoustu pěkných fotek!:-) A především za vzornou péči o naše ratolesti! Ještě jednou díky a také Vám přejeme krásný zbytek léta.

S pozdravem Lada Lukešová 

15.7.2017

Dobrý den,

děkuji za dokonalou organizaci celého tábora – průběžné informace, fotky, perfektní program pro děti!!! Doufám, že i příští rok nám to časově vyjde, to už se chystají vyrazit i mladší děti. Upřímně Vás všem svým známým doporučuji. Hezké léto a pohodové turnusy

Petra Jírová

31.10.2016

Děkuji za Honzíka, za krásné podzimní táborové dny. Přijel nadšený a už se těší na letní tábor.  Jezdí na Váš tábor moc rád a teď vůbec jásal, že letní pobyt bude na 15dní.Jsem s Vaší prací i spoluprací velmi spokojena a doporučení předávám dál. Jste všichni úžasní a je vidět, že máte děti rádi a práce s nimi vás baví. Ještě jednou za vše děkuji a po Vánocích budeme vyhlížet Vaši letní nabídku.
Pěkné podzimní i zimní dny přeje Vitoušková

15.9.2016

Dobrý večer.

Ještě jednou chci poděkovat za péči, kterou jste nám věnovali při pobytu ve vašem rekreačním zařízení na Malé Skále. Žáci i my dospělí oceňujeme vstřícnost, ochotu, nadhled a velké nasazení paní Resslerové. 

S pozdravem

Mgr. Jiří Pospíšil, Gymnázium Kroměříž

20.8.2016

Dobrý den,chtěla bych Vám moc poděkovat za opětovně krasný tábor. Dcera byla moc spokojená.Těší se už na další. V lednu se určitě ozveme, nebo až budou termíny.Mějte se moc hezky

S pozdravem Zimová Andrea

10.8.2016

Zdravím,

tak se nám Klementovy slečny Šárka a Verunka vrátily z tábora. Musím vám všem poděkovat, protože jsou naprosto nadšené. Neuvěřitelné zážitky, dobrodružství nová kamarádství né jen s dětmi, ale také s „úžasnými“ vedoucími. Obě básnily o tom že měly vedoucího kluka…..  Né jen že se jim na táboře líbilo ale moc jim i chutnalo. Takže ještě jednou díky.

Krásný den
Evča ŠRAJEROVÁ
9.8.2016

Dobrý den, díky za pravidelné informace z tábora i za fotografie, které mi každý den dělají radost. Je fajn vědět, co všechno děti podnikají a už se těším na to, až mi Vojta fotografie okomentuje. Snad vám počasí vydrží alespoň do úterý a budete tak moci s dětmi podniknout vše, co jste naplánovali. Podle zpráv, které od syna dostávám, se mu na táboře opravdu líbí a jsem ráda, že mohl strávit těch 11 dní na táboře s AROU

Hezké prázdniny přeje Renata Coufalová, Kozákov

9.8.2016

DOBRÝ DEN.
CHCI PODĚKOVAT ZA SKVĚLÝ TÁBOR I ZA FOTKY PROSTĚ FUNGUJETE PERFEKTNĚ.DOMINIK VANČURA I RADEK JSOU UŽ ASI PO 3 NA VAŠEM TÁBOŘE BYLI S VÁMI I V ITÁLII A MOC SE OBĚMA LÍBILO TUDÍŽ I MY RODIČE A PRARODIČE JSME SPOKOJENÉ.DÍKY ZA TO JAK TO DĚLÁTE. POLÁKOVÁ

5.8.2016

Dobrý den. Děkujeme za krásné chvíle.
Rodiče Ellenky F.

1.8.2016

Dobrý večer,chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za Káťu a Adama.Dnes vyprávěli zážitky z tábora,které nebraly konce.Jsou absolutně nadšeni vším co Váš tábor poskytuje.Samozřejmě,že by nejradši zarezervovali termín na další rok.Máme z toho velkou radost.Přejeme Vám krásný rok a plno spokojených dětí jako Ti naši.S pozdravem Agáta a Luděk Prokšovi

1.8.2016

Dobrý večer,p.Resslerová,

z celého srdce Vám chceme s manželem poděkovat za krásný tábor,který s Vámi naše děti prožily :-)Klaudinka vyprávěla a vyprávěla…..A Viktor také vyprávěl….což je u něj opravdu co říct – takže v obou dětech jste zanechali nejkrásnější zážitky z tábora….Chtěla bych Vám všem – od nejmladšího vedoucího až po Vás,vedení tábora-opravdu z celého srdce poděkovat !!!!Fotodokumentace tábora skvělá!!!! Info o dětech i Vaše starostlivost!!!! Opravdu – klobouk dolů!!!! :-) :-) :-)

Nadšené děti už nyní prohlásily,že příště jedou zase :-) :-) :-)

Takže zdar a sílu do dalších táborových ročníků!!!!! :-) :-) :-)

A možná,že se ještě i na Vašem podzimním táboře shledáte s našimi ratolestmi :-)

Krásné počasí v dalších turnusech a mnoho dalších takto spokojených dětí…..přejí z celého srdce :-)                                                                                                                                                  Klaudinka,Viktorek a rodiče   Karpetovi z Liberce :-) :-)

30.7.2016

Dobrý den, je neuvěřitelné, že další turnus Vašeho tábora se dobral svého konce a bude čas na balení. Chci poděkovat za skvělou komunikaci, díky níž jsme si to téměř mohli užívat s Vámi, nemuseli jsme se absolutně trápit změnami počasí, protože jste naprosto profesionálně přizpůsobovali aktivity a činnosti počasí. Děkuji za starostlivost.
 Mějte se moc krásně. V. Flecknová, Liberec

29.7.2016

Dobrý den
mockrát děkujeme za info. S manželem jsme se museli smát, děti vůbec nemají čas nám napsat sms natož dopis. Po zánětu močového měchýře naší Anetky :-), jsou nadmíru spokojení a už si domlouvaly jestli můžou jet příští rok znovu.
Jsem lektorkou aj pro děti, tak vím, jak je práce s dětmi náročná. Proto si velice vážíme toho, co děláte.
Krásný den a v neděli na viděnou.

S pozdravem Šárka Lokajová

11.7.2016

Krásný dobrý večer,ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za moje klučíky a myslím,že aj za všechny dětičky co přijeli domů z vašeho prvního Mimoňského turnusu:-)kluci byli nadšeni moc se jim tam líbili a těší se na příští rok :-)a za mě bych Vám ráda poděkovala za krásné fotky ještě jednou velký a srdečný dík s pozdravem Šidlová Stáňa

9.7.2016

Dobrý večer, moc děkujeme za zprávy, které posíláte.Máte náš velký obdiv.Na fotkách děti vypadají spokojeně, tak jsme v klidu  a úplně jim závidíme to dobrodružství, které prožívají a ještě je čeká.Ještě jednou děkujeme za děti a přejeme příjemné počasí.

Martina a Ondra Vlkovi

7.7.2016

Dobrý večer
Děkujeme za informace o dětech a za krásné fotečky……na každém táboře to takhle nefunguje.S táborem jsme byli spokojení už za prvního syna.
Je vidět,že Vás to baví a hlavně je to o dětech né o povinnosti „něco dělat“…..
Myslím,že to děláte velmi dobře a pokud to jen půjde, Jakub pojede další rok znovu.
Přejeme všem pohodový pobyt po celé prázdniny a Vám přeji pevné nervy…..
Hezký den Eva Šolcová
11.8.2015

Dobrý den.

Velice Vám chci poděkovat za dceru Kristinu. Opět perfektní zážitky, postaráno po všech stránkách, skvělí lidé a prostředí. DÍKY a těšíme se na příští rok.

S pozdravem Markalousová Zuzana

10.8.2015

Dobrý den,

z naší strany bych nejraději navrhla, že se sejdeme a uvidíte kousky dopisů, které z tábora přijdou.

Obdivujeme s manželem Váš elán věnovat se této činnosti. Víme jaká míra zodpovědnosti je na Vás a není vše tak pozitivní a ideální jak píšete v mailech. Máte neuvěřitelný dar vyjádřit v mailu vše co rodiče potřebují slyšet, s upřímností s ohledem na malé děti, dospívající, samotáře i exhibíky.Proto Vám z celého srdce děkujeme za to co pro děti děláte, jsme přesvědčeni, že se zapisujete do jejich mysli a srdcí na celý život.

Chceme Vás vyzvat, abyste si s manželem sedli a nahlas si řekli jak potřebnou a smyslnou práci máte, kolik dětí i dospělých k Vám vzhlíží a jak Vaše snažení přetrvává, zanecháváte tu hmatatelný odkaz osobností. Spoustu další energie,  rozumné rodiče, usměvavé děti a i to potřebné štěstí. Vám přejí Kleistnerovi.

7.8.2015

Dobrý den, děkuji vám za krásný táborový zážitek. Dnes přišel dopis plný superlativů :-) Budu prý čučet, co všechno zažil a co všechno se naučil :-) Kluci jsou z jedné třídy, jsou spolu prvně a co vím od rodičů, nadšení jsou všichni stejně :-) V dnešní době, kdy se všichni snaží šidit tábory jak se dá (máme už tu trpkou zkušenost), je Váš tábor naprosto skvělou zkušeností a příští rok ji využijeme znovu. Možná by bylo dobré, aby byly turnusy čtrnáctidenní . . .   Mějte se krásně, Petra Absolonová

14.7.2015

Děkujeme za veškeré informace,fotky a za celý táborový program a péči.Aničce se moc líbilo a už se těší na příští rok.S pozdravem Šáfrovi

 13.7.2015

Dobrý den, paní Resslerová,  děkujeme za odkaz na fotky. Oba kluci – jak syn, tak jeho kamarád – byli z Vašeho tábora nadšení, moc se jim to líbilo. Pokud budete ve Vaší činnosti pokračovat i příští rok, tak se rádi zase zúčastníme (buď příměstského nebo pobytového tábora). Ještě jednou díky, že jste děti tak hezky zabavili a někdy na viděnou!  Za Jaromírka a Jindru Věra Farská

11.7.2015

Dobrý den, ráda bych Vám alespoň touto cestou poděkovala za příměstský tábor Orient Expres.Honza byl prvně na podobné akci a měl z ní strach, ale podle jeho vyprávění vím, že  strávil smysluplně a zároveň zábavně každý den.Máme z toho radost a určitě s Vámi zase něco někdy podnikneme. S pozdravem,  Masaříková, Liberec

28.5.2015

Dobrý den, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za vaše skvělé služby, které jsme využili během našeho rozlučkového výletu. Určitě vaše služby budeme doporučovat dál a budu se těšit na další spolupráci s Vámi. S pozdravem a přáním krásného léta.
Mgr. Šárka Coganová KPV FP TUL
ZŠ Arbesova, Jablonec nad Nisou

8.1.2015

Milá paní Resslerová, milý pane Resslere, děkuji za přání i za nabídku táborů. Přestože již uběhl nějaký měsíc, můj syn, Míša, který byl u vás loni na svém prvním táboře, neustále vzpomíná na spousty zážitků, které s vámi zažil a bere jako samozřejmost, že letos pojede znovu. Dokonce mi už jmenoval, co mu mám a nemám posílat v dopisech. Takže chci i když opožděně a dodatečně – poděkovat, že odvádíte tak pěknou práci. A do nového roku přeji za celou rodinu hodně štěstí, zdraví a spousty krásných nápadů. Mějte krásné dny a přeji povedené tábory 2015. Vendulka, Míša  a spol.

11.8.2014

Vážená paní Resslerová, ráda bych Vám, Vašemu manželovi a samozřejmě i všem ostatním spolupodílejícím se alespoň touto cestou poděkovala za příjemně strávené chvíle na Lední expedici 28.7.-7.8.2014. Obě naše děti přijely naprosto nadšené a plné nevšedních zážitků, na které budou jistě dlouho vzpomínat. Pro Lucku i Honzu jednoznačně nezapomenutelná táborová premiéra. Příští léto tedy na viděnou :-) Jako rodič pozitivně hodnotím „obrazové zpravodajství“ z centra dění a taktéž bezvadnou organizaci při odjezdu z tábora. Přeji Vám všem příjemný zbytek prázdnin a mnoho spokojených dětí a teenagerů. Jana Černá

10.8.2014

Zdravím Vás paní Resslerová! Chci poděkovat za péči a lásku, s jakou tábory vedete! Ríša přijel naprosto nadšený, jak jsem předpokládala. Určitě se rád vrátí.   Děkuji M. Šálková

8.8.2014

Dobrý den, Ráda bych Vám moc poděkovala za moc pěkný tábor,dceři se tam moc líbilo a určitě příště by ráda jela. Mějte se moc hezky

S pozdravem Zimová Andrea

28.7.2014

Dobrý den, syn se dnes vrátil z vašeho tábora a byl velmi spokojen, dokonce i vypravoval  a to je u něj co říct :-) Takže posíláme pochvalu :-)     Vomáčkovi

22.7.2014

Dobrý večer táborníci-děkujeme za info…Adam(Prokeš)je na Vašem táboře poprvé a moc se mu tam líbí,tak se těšíme s ním….Přejeme krásný večer a užívejte si. S pozdravem Agáta Prokšová

20.7.2014

Dobrý den.Chceme Vám touto cestou velice poděkovat za přístup, starost a celkovou spokojenost naší dcery Kristiny. Všem veliké díky a přejeme Vám mnoho dalších spokojených táborníků. S pozdravem Markalousovi

20.7.2014

Děkuji za super tábor, Terka byla nadšená a příští rok pojede zase. Přeji Vám hezký den  

19.7.2014

Dobrý den děkujeme za krásně připravený tábor pro děti. Naše dcera  Karolínka  se vrátila s velkým nadšením tím to jejím jménem Vám mockrát děkujeme. Doufám že za rok na shledanou.  S pozdraven Bubeníkovi