.

RZ ARA

   Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

CENÍK RAFTŮ a dalších OUTDOOROVÝCH AKTIVIT                        REZERVACE ZDE

V blízkosti se nachází zřícenina hradu Vranova, hrad Frýdštejn, vyhlídka Panteon, Suché skály, skalní město u Kalicha, Klokočí (jeskyně Amerika), Dlaskův statek, Boučkův statek, přírodní koupaliště v Malé Skále na řece Jizeře, umělé koupaliště na Frýdštejně, z větších měst pak město Turnov a Železný Brod.

   RZ ARA v Malé Skále    je možné využít nejen  na  akce pro děti: školy v přírodě, školní výlety, různé skupinové pobyty (sborů, sportovních a dalších dětských kolektivů), ale i pro dospělé. Nabízíme pořádání rodinných oslav, svateb, podnikových akcí, teambuildingů apod.

                                               OBJEDNÁVKA POBYTU A SLUŽEB

INFO:  ARAFÓNY  603 54 72 72, 604 255 69    ARAMAIL:    ales@ara-agentura.cz

   V RZ ARA pořádáme letní a  tábory pro děti       NABÍDKA TÁBORŮ ARA                              

  Vybavení RZ ARA: v areálu je Vám k dispozici: WiFi připojení k internetu, parkování zdarma, kryté sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy), lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí. Volně přístupné je hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a ohniště. Na místě je možno zapůjčit sportovní pomůcky a stolní hry za mírný poplatek. Dále máte možnost zakoupení různých cukrovinek, chlazených i teplých nápojů (káva,alko,nealko…), pohledů, suvenýrů apod.

INFO:  ARAFÓNY:  604 255 699, 603 54 72 72    ARAMAIL:    iveta@ara-agentura.cz