.

O NÁS

TÁBORY A AKCE PRO DĚTI POŘÁDÁME VÍCE NEŽ 20 LET

Letos připravujeme 27. sezónu!!!!

Táborů a  akcí pro děti, se od roku 1998, kdy Aleš Ressler Agenturu ARA založil, zúčastnilo více než 40 000 dětí. Tábory nyní pořádá Aleš Ressler a ARA TÁBORY s.r.o.

                                                   NABÍDKA TÁBORŮ ARA

Letní a podzimní tábory, školní výlety, školy v přírodě a další  skupinové pobyty pro děti i dospělé pořádáme v REKREAČNÍM ZAŘÍZENÍ ARA v Malé Skále. 

 Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

  Vybavení RZ ARA: v areálu je Vám k dispozici: WiFi připojení k internetu, parkování zdarma, kryté sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy), lednička, mikrovlnná trouba, na stolní tenis a ohniště. Na místě je možno zapůjčit OB mapu + buzoly a lampiony, různé sportovní pomůcky (míče, Kin-ball, frisbee atd.) vzduchovky s terči a diabolkami a stolní hry za mírný poplatek. Dále máte možnost zakoupení různých cukrovinek,chlazených i teplých nápojů (káva,alko,nealko…), pohledů, suvenýrů apod.

INFO:  ARAFÓNY:  604 255 699, 603 54 72 72    ARAMAIL:    iveta@ara-agentura.cz 

Doufáme, že budete s nabíkou našich akcí a s našimi službami, Vy a hlavně Vaše děti, které poznají spousty nových míst a kamarádů, spokojeni.

Příjemný výběr Vám přejí                  Aleš a Iveta Resslerovi