.

GPDR – služby outdoor

Souhlas se zpracováním osobních údajů, nezbytných pro uskutečnění objednaných služeb a souhlas se zasíláním informací

Díky tomuto souhlasu budeme moci uskutečnit Váš pobyt či službu. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“ dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a o změně některých zákonů.

Zaškrtnutím daného políčka v elektronické přihlášce udělujete provozovateli  Aleš Ressler – ARA-AGENTURA s.r.o., IČO: 67490875, jakožto správci osobních údajů, svůj souhlas s tím, aby zpracovával osobní údaje, obsažené v elektronické přihlášce konkrétně:

– jméno, příjmení, telefon a e-mail.

Tyto informace jsou potřebné nejen pro nás, ale také pro další instituce a úřady, které je po nás vyžadují např. obec Malá Skála, finanční úřad – při vystavování faktur atd.

Tyto osobní údaje budou využity pro zasílání informací o nových, připravovaných akcích. Jedná se hlavně o informace  volných kapacitách a novinkách v RZ  ARA Malá Skála. 

Souhlas uděluji na dobu neurčitou, do odvolání tohoto souhlasu, přičemž odvolání mohu kdykoliv zrušit formou e-mailového oznámení na adresu iveta@ara-agentura.cz, a  dojde k vymazání údajů (tam kde to není vázáno zákonnou lhůtou) a k okamžitému zrušení zasílání výše uvedených informací.

Pokud ke zrušení souhlasu dojde před uskutečněním objednaných  služeb, bude vzhledem k nemožnosti pobyt realizovat postupováno dle platných storno podmínek.

Bez tohoto souhlasu není možné zrealizovat Vaši objednávku. Děkujeme za pochopení.