.

Tábory a akce pro děti

TÁBORY PRO DĚTI

 Tábory pořádáme od roku 1998. Vystřídali jsme různé táborové základny a od roku 2006 pořádáme tábory  v RZ ARA. Připravujeme  letní a podzimní tábory pro děti.

NABÍDKA TÁBORŮ                                                       PŘIHLÁŠKY TÁBORY 

  Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách, vícelůžkovém pokoji a ve dvoulůžkových stanech s postelemi a podlážkou po celé šíři stanu. Děti potřebují vlastní spacák. V táboře je kryté  sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy) s teplou vodou. V samostatné budově je kuchyň, vnitřní  a venkovní krytá jídelna. Dále je k dispozici hřistě na míčové hry, stoly na stolní tenis a ohniště. Program táborů se zaměřuje na tradicní táborové činnosti, běžné i netradiční sporty a prvky prožitkové pedagogiky. Děti se mohou zúčastnit dobrovolně i lehkho raftingu pod vedením instruktorů s licencí. Tábory jsou vhodné nejpépe pro děti školou povinné (od 6 let- po 1. třídě ZŠ až po absolventy 9. třídy) Výjimky doporučujeme konzultovat telefonicky (604 255 699) Místo tábora je zvoleno s důrazem na nebezpečí povodní a leží na kopci.

Stravování je zajištěno minimálně 5x denně a pitný režim po celý den!!!!!!!!!!!!

Více informací k táborům naleznete ZDE

 

Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

V blízkosti se nachází zřícenina hradu Vranova, hrad Frýdštejn, vyhlídka Panteon, Suché skály, skalní město u Kalicha, Klokočí (jeskyně Amerika), Dlaskův statek, Boučkův statek, přírodní koupaliště v Malé Skále na řece Jizeře, umělé koupaliště na Frýdštejně, z větších měst pak město Turnov a Železný Brod.

INFO:  ARAFÓNY:  604 255 699, 603 54 72 72    ARAMAIL:    iveta@ara-agentura.cz